Choď na obsah Choď na menu
 


 

ŠVIHRA SLÁVKO, SDB, Mgr., narodený 3. 8. 1959 v Liptovskom Mikuláši, ordinovaný 12. 8. (12. 9. 1992), 1992, 1992 - výpomocný duchovný Humenné, Košice, 1997 - kaplán, vedúci oratória Banská Bystrica - Sásová, 1. 8. 2002 – špirituál seminára Bratislava – Dúbravka, 1. 9. 2005 – uvoľnený zo služieb Bratislavsko – trnavskej arcidiecézy, AUTOR: Rodinné spoločenstvo ako základná bunka spoločnosti, diplomová práca, Spišská Kapitula 1997, PRÍSLUŠNÝ K BANSKOBYSTRICKEJ DIECÉZE

Abecedný zoznam žijúcich kňazov Banskobystrického okresu

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.